Ballagás 2019

2019. május 3-án búcsúzott az iskolától és oktatóitól a:

2/14/A autószerelő és autóelektronikai műszerész osztály

Osztályfőnökük: Kun Szabolcs, volt osztályfőnök: Tóth Péter, szakoktató Dobos Ferenc

KSZ/12/A gépi forgácsoló osztály

Osztályfőnök: Fábiánné Kovács Mária, az osztállyal együtt ballagott, a ZF Hungaria Kft képviseletében Domoszlai Csaba szakoktató, és Bodnár Oszkár iskolai szakoktató

Oklevelet vehettek át tanulmányi és közösségi munkájukért a következő tanulók:

 

2/14/A: Vas István Közösségi munkájáért Tatár Tamás Kitűnő tanulmányi eredményéért (autóelektronikai műszerész szakképesítésben).

Tóth Ádám András OSZTV-n elért kiváló eredményéért (autószerelő szakképesítésben).

Ujváry Imre Koppány OSZTV-n elért kiváló eredményéért

 

KSZ/12/A:

Bíró Dávid Kiváló tanulmányi munkájáért

Kós Dominik Kiváló tanulmányi munkájáért

Oláh Ádám Közösségi munkájáért

Prokaj Norbert Kiváló tanulmányi munkájáért

 

12. A szakgimnázium: közlekedésgépész, gépészet tagozat

Osztályfőnök: Győr Gabriella

Oklevelet vehettek át tanulmányi és közösségi munkájukért a következő tanulók:

Poczok Viktória 12. A közösségi munkájáért és internetes szakmai versenyen való részvételért

Lakatos Martin és Szarvas Roland 12.A szakmai verseny területi fordulóján való részvételért

 

A szakközépiskolában végzett osztályaink, akik a 3 sikeres év után 2 év alatt nappali vagy esti tagozaton érettségi vizsgát tehetnek

3/11/A gépi forgácsoló osztály

Osztályfőnök: Tóthné Antal Violetta

Szakoktatók: a ZF Hungaria Kft képviseletében Csányi Zoltán és Tóth András,

Horváth István, iskolai szakoktató

3/11/B kőműves és hidegburkoló, központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő

Osztályfőnök: Burai György, szakoktatók: Kós Zsolt, Egyed Zsigmond

Oklevelet vehettek át tanulmányi és közösségi munkájukért a következő tanulók:

 

3/11/A

Horpáczi Adrián Közösségért végzett munkájáért

Köblő Alex Közösségért végzett munkájáért

Ludányi Bendegúz Közösségért végzett munkájáért

3.11.B

Németh Márton SZKTV versenyen elért eredményéért és kiváló tanulmányi munkájáért

Zakar Kristóf Közösségért végzett munkájáért

 

3/11/C ipari gépész; villanyszerelő osztály

Osztályfőnök: Faludi Endre

Oklevelet vehettek át tanulmányi és közösségi munkájukért a következő tanulók:

Harkály András Kiváló tanulmányi eredményéért és a közösségért végzett munkájáért:

Kitűnő tanulmányi eredményéért: Balogh Bence, Pócsik Bence

 

3/11/D női szabó, asztalos és karosszéria-lakatos osztály

Osztályfőnök: Várhelyi István

Szakoktatók: GB fashion Kft képviseletében Dohány Csabáné Fügedi Edit, Korpásné Atkári Angelika, iskolai szakoktató Fülep Norbert

 

3/11/E festő, mázoló, tapétázó és hegesztő tanulók

Osztályfőnökük: Semegi László János, szakoktatók: Orbán Imre, HÉSZ Kft és Koczka Sándor, vállalkozó;

 

Oklevelet vehettek át tanulmányi és közösségi munkájukért a következő tanulók:

3/11/D

Szekeres Loretta Valentina szakmai versenyen való részvételéért, jeles tanulmányi eredményéért.

Torda Márk jeles tanulmányi eredményéért és a 3 év alatti tanulmányi munkájáért

3/11/E

Dobolán Dávid József, Pap Bence kiváló tanulmányi eredményéért

Berecz András Vince közösségért végzett munkájáért

 

DÍJAZOTTAK

Iskolánk Bornemissza alapítványa támogatja a kiemelkedő versenyeredményeket, az országos versenyeken elért helyezéseket. Az első helyezést 10 000,-Ft-tal jutalmazza

Ebben a tanévben a végzős tanulóink közül a következőket díjaztuk:

3/11/A

Magyarok Európában SZAKE versenyen elért országos 1. helyezésért

Csorba Dániel és a közösségért végzett munkájáért

Kiss Dominik és kitűnő tanulmányi eredményéért

Kovács Nikolasz és a közösségért végzett munkájáért

 

3/11/C

Örökségünk ’48 SZAKE versenyen elért országos 1. helyzésért

Farkas Adrián, Lólé Bence, Farkas Krisztián

 

A jó gyakorlati munkáért a külső cégek is jutalmakat adnak át ezen ünnepélyes alkalommal, valamint bejelentették, hogy kiket kívánnak foglalkoztatni a szakmunkás-bizonyítvány megszerzése után:

 

A ZF Hungária Kft. díjait Muri Mihály képzési munkatárs adja át.

KSZ/12/A osztályból:

Alföldi Kornél, Kós Dominik, Prokaj Norbert, Ragó Tamás, Vas István, Bíró Dávid, Bartók Dániel, Forgács Ádám

3/11/A

Csorba Dániel, Ludányi Bendegúz, Sike Péter

Az Aventics Hungary Kft. EMERSON cégcsoport tagja, – képviseletében Fischer Orsolya, személyügyi igazgató és Szalontai József, szakoktató: jutalmat és munkaszerződést ad át a következő esti tagozaton végzett tanulóinknak:

Bagi Dénes 1/12 /E

Birkás Zsolt 1/12 /E

Juhász Márton 1/12 /E

 

A Schön-Sandt Hungary Kft képviseletében Takács László, tanműhelyvezető úr a KFT-nél végzett jó gyakorlati munkájukért ad át jutalmat:

Oláh Ádám gépi forgácsoló KSZ 12/A

Csuhaj Sándor villanyszerelő 3/11/C

bejelenti továbbá, hogy a cég a szakmai vizsgákat követően munkaszerződést kíván kötni velük.

 

A Nagy Autószerviz motors Kft képviseletében Nagy Kálmán, autószerelő mester, munkaszerződést adott át Szabó Dániel 2/14/A osztályos tanulónknak.

 

A külső cégeknél gyakorlatot teljesítő diákokkal kapcsolatban: a cégek ezen ünnepélyes alkalommal jelentették be, hogy munkaszerződést ajánlanak fel a következő tanulóknak:

Szántai Tim 3/11/D osztályos tanuló részére a T és T Karosszériaszervíz Kft.

 

Bencsik Antónia

Puporka Arabella Ilona

Rostás Klára Viktória

Suha Petra

Szekeres Loretta Valentina női szabó tanulóknak ajánl munkalehetőséget a sikeres vizsga letétele után: GB fashion Kft.

 

Munkaszerződést ajánlott fel:

RENK ÉPVILL Kft. a villanyszerelő Rostás Róbert tanulónak.

 

Saproneol Kft.: központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő Burai József és Tóth Gábor 3/11/B osztályos tanulóknak.

 

IMOLA Konstrukt Építőipari Kft. munkaszerződést Antal Krisztofer  Kőműves és hidegburkoló tanulónak.

Mindannyiuknak szeretettel gratulálunk.

A ballagó osztályok nevében elköszönt iskolánktól Poczok Viktória 12/A osztályos tanuló és Berecz András Vince, 3/11/ E osztályos (festő) tanuló. Ezt követően az emlékszalagot felkötötték az iskola zászlajára.

This entry was posted in Egyéb. Bookmark the permalink.