Teachers, workers

Munkaközösségvezetők

Elek Ilona Anna osztályfőnöki és testnevelés munkaközösség

Hollóné Elek Emese természettudományos munkaközösség

Győr Gabriella humán munkaközösség

Kelemen Miklós elektronikai, gépész és könnyűipari munkaközösség

Korpás Róbert János közlekedés munkaközösség

Kulisity István építőipari és faipari munkaközösség

Várhelyi István Lajos idegennyelvi munkaközösség

A 2012-2013-as tanév tanári névsora:

Bekecs Gyula faipari mérnök 2004
Budai László informatika 2003
Csorba Sándor gépészmérnök 2006
Dorkóné Liptai Gabriella német nyelv 1993
Elek Ilona Anna angol nyelv 1993
Faludi Endre villamosmérnök 1995
Fábiánné Kovács Mária biológia-környezetvédelem 1996
Godó Gábor informatika 1999
Gyimesi Henrietta matematika-informatika 1997
Győr Gabriella Erzsébet magyar – történelem 1993
Herkules Helga magyar nyelv és irodalom 2000
Hevesi Mária magyar nyelv és irodalom 1993
Hollóné Elek Emese Enikő matematika-fizika-kémia 2009
Horváth Anna Mária angol nyelv-magyar 2000
Jászberényiné Kovács Katalin földrajz-történelem 2000
Juhász Gyula testnevelés 2004
Kerekes András magyar-történelem 2005
Kovács Ilona informatikus könyvtáros-történelem 1995
Kovács Krisztián testnevelés 2004
Kökényné Czeglédi Veronika angol-magyar 1989
Lukács Tamás angol nyelv 2007
Magyar Viktória Veronika építészmérnök 2009
Nagy Zoltán fizika-technika-munkavédelem 1988
Öhlschlager Béla gépészmérnök 2003
Pintér Miklós műszaki szakoktató 1984
Pócsai Attila István építészmérnök 1993
Semegi László János matematika-fizika 2003
Szolári Zsuzsanna német nyelv 1996
Takács Tibor Béla történelem-földrajz 2000
Tóth Péter üzemmérnök 2006
Tóthné Antal Violetta rajz-matematika 2003
Varga Rita építészmérnök 2008
Várhelyi István Lajos német nyelv-matematika 1999
Vasas Dóra fejlesztőpedagógus 2007
Valcsák Illés autógépész üzemmérnök 2012
Zeleiné Hidvégi Katalin Éva történelem 1995

A 2012-2013-as tanév nevelői névsora:

Balázsné Szabó Gyöngyi nevelőtanár 2001
Marton Tamás Kálmán nevelőtanár 1989

A 2012-2013-as tanév szakoktatói névsora:

Balázs János szakoktató 2009
Bódi István szakoktató 1993
Borkó Antal szakoktató 2001
Dobos Ferenc szakoktató 1985
Fülep Norbert szakoktató 1998
Fónagy Csaba szakoktató 2006
Horváth István szakoktató 1988
Kós Zsolt szakoktató 2012
Kulisity István szakoktató 2009
Nemesi Zsolt Lajos szakoktató 2007
Orosz Tiborné varrónő, szakoktató, gyártásvezető 1996
Varga Zoltán szakoktató 2008

Ügyviteli dolgozók

Andó Ferencné adminisztrátor 1987
Dávidné Farkas Erzsébet gondnok 2011
Jakub Istvánné ügyviteli dolgozó 1984
Lukácsné Gál Éva gazdasági dolgozó 2008
Paláncz Péterné eszköznyilvántartó 1997
Teleki Béla műszaki dolgozó 1998
Tóth Sándorné bér-személyügyi üi. 2009
Verebélyi Tiborné pénztáros 1984
Vincze Ferencné adminisztrátor 1981
Csete Györgyné műszaki ügyintéző 2010

 Pedagógusok munkáját segítő alkalmazottak

Barta Bernadett pszichológus 2013
Bodor Sarolta ifjúságvédelmi felelős 2004
Borbélyné Takács Judit iskolatitkár 1996
Liptai Emese iskolatitkár 2009
Kovács János műszaki vezető 1992
Krajcsiné Kovács Andrea védőnő 2012
Krecz Péter rendszergazda 2010
Varga Henrietta pedagógiai asszisztens 2012

Műszaki dolgozók

Bakondi Péter asztalos karbantartó 2008
Bodnár Oszkár gépkarbantartó techn. 2012
Czibik Patrik autószerelő karb. 2011
Ficzere Tibor József oktatás technikus 1985
Gál Sándor villanyszerelő karb. 1993
Gólya István kazángépkezelő 2010
Horváth Zoltán kazángépkezelő 2011
Jescheta László asztalos karbantartó 2010
Ladmaczi Gyula műszaki karbantartó 1999
Makovics Sándor festő 2005
Nagy Lóránt víz-fűtés karbantartó 2003
Pók Zoltán kazángépkezelő 1998
Ruzsányi János kőműves karbantartó 1993
Teleki Béla gépkocsivezető 1998
Vankó Gábor autószerelő karb. 1996
Zsákai István autószerelő karb. 1997
Karanyicz György portás 2006
Kovács István portás 2006